Policja

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 4

Gośc GOŚĆ 31-08-10 13:30

KROL okazałeś się być żałosny w swoich wypowiedziach ... popieram użytkownika muchę Pewnie jesteś rozgoryczony swoim życiowym niepowodzeniem - tym, że zostałeś zmuszony z powodu małych ambicji do pełnienia służby w Policji. Zamiast pracować skupiasz się na odpowiedziach forumowiczom - nie sądzę, że to wchodzi w skład twoich służbowych obowiązków - tym samym nie starasz się walczyć z opinią policji jako bandom leniuchów. Przez cały czas próbowałeś udowodnić jaki jesteś wspaniały starając się posługiwać momentami wyszukaną terminologią co doprowadzało mnie do łez - efektem śmiechu. Ciągła próba dowartościowania swojego ego może być w jakimś sposób efektem dysonansu poznawczego - czyżbyś popadł w kompleksy w związku brakiem prestiżu własnej osoby w społeczeństwie Reska ? nie chce popełniać błędu indywidualizmu więc stwierdzam, że jestes jednym z osób rozgoryczonych swoim życiem , pozycją w społeczeństwie, praca prawdopodobnie nie sprawia ci przyjemności - możesz ja zmienić i wtedy czuć się bardziej dowartościowany.

Odpowiedz Cytuj
Gośc GOŚĆ 31-08-10 13:30

KROL okazałeś się być żałosny w swoich wypowiedziach ... popieram użytkownika muchę Pewnie jesteś rozgoryczony swoim życiowym niepowodzeniem - tym, że zostałeś zmuszony z powodu małych ambicji do pełnienia służby w Policji. Zamiast pracować skupiasz się na odpowiedziach forumowiczom - nie sądzę, że to wchodzi w skład twoich służbowych obowiązków - tym samym nie starasz się walczyć z opinią policji jako bandom leniuchów. Przez cały czas próbowałeś udowodnić jaki jesteś wspaniały starając się posługiwać momentami wyszukaną terminologią co doprowadzało mnie do łez - efekt śmiechu. Ciągła próba dowartościowania swojego ego może być w jakimś sposób efektem dysonansu poznawczego - czyżbyś popadł w kompleksy w związku brakiem prestiżu własnej osoby w społeczeństwie Reska ? nie chce popełniać błędu indywidualizmu więc stwierdzam, że jestes jednym z osób rozgoryczonych swoim życiem , pozycją w społeczeństwie, praca prawdopodobnie nie sprawia ci przyjemności - możesz ja zmienić i wtedy czuć się bardziej dowartościowany.

Odpowiedz Cytuj
HWDP GOŚĆ 30-01-11 23:00

Konkretne dnooo....nic nie potrafia tylko jezdza i szpekaja jak tu jakiegos pijaka na rowerze zgarnąc ...a jak widza grupe ludzi którzy demoluja miasto to głowa w druga strone i przed siebie...HWDP

Odpowiedz Cytuj
Majster (guest) 18-02-11 19:14

Może i racja ale w tych wszystkich wypowiedziach ale mysle że paru normalnych glinairzy by sie znalazło... no i paru którzy już dawno nie powinni pracować... niewiem dlaczego ale chyba dałbym sobie ręke uciąć kim jest tzw "król" który tak ładnie pisze:-)

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://resko.istrefa.com

istrefa gmina Resko | istrefa powiat łobeski | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Resko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat łobeski, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 72-315


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem