Brak patroli wieczornych

  Zainteresuj tematem więcej osób:


BUBA GOŚĆ 20-04-11 12:14

Witam wszystkichWczoraj tj. dn.19-04-2011r. około godz. 24-tej , obudził mnie niesamowity HUK!!! dochodzący od strony Lokalu (Renoma),po czym podszedłem do okna i zobaczyłem tam gówniaży dewastujących wszystkie kubły na śmieci,czy to państwowe,czy też prywatne,poprostu latały w powietrzu. Gdyby tego było mało,a było,to ta 3-ka czyli dziewczyna Katarzyna K. ,pewnie prowodyrka tej grupy , oraz jej 2-óch kolegów,tu nie pamiętam nazwisk, bezczelnie wyciągnęli DUŻY kubeł na szkło( prawie pełny,bo tak dudniły w nim butelki),który stał przy parkingu obok bloku ,przy ul.  Dąbrowszczaków,po chwili wszyscy radośnie krzycząć i śmiejąc się,przetransportowali ten kubeł z pod bloku ul. Dąbrowszczaków,aż pod plac zabaw,gdzie stoi karuzela.Całe to zajście było chyba dość uciążliwe dla mieszkańców owego bloku,bo po chwili wyszedł jeden Pan ,oraz Pani policjant Ewa z Reska i pobiegli  za owymi gówniarzami,aż pod karuzelę i pewnie doprowadził ich do porządku bo wszystkie kosze na śmieci wróciły na swoje miejsce,dodam że pojemnik na szkło (ten duży) też.Sprawa pewnie znajdzie swoje miejsce na półce w prokuraturze,skoro była tam Pani Policjant,a i dobrze bo powinni być ukarani za takie rzeczy.Piszcie co sądzicie na ten temat i inne tematy.Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Reska.

Odpowiedz Cytuj
Maniutek GOŚĆ 20-04-11 13:23

BUBA ? pisz normalnie nazwiskami,a nie się czaisz : Katarzyna Kempf : główna prowodyra,dobrze że Pani Ewa (Policja) była niedaleko.

Odpowiedz Cytuj
Pani Lodzia GOŚĆ 20-04-11 15:52

Słyszałam to wszystko i widziałam z bloku,gówniara jedna,po wszystkim jak jej matka zrobiła awanturę to było słychać ją na całym osiedlu,pozdrawiam sąsiadów.

Odpowiedz Cytuj
Słoneczny Patrol osiedla GOŚ 20-04-11 15:55

HejkaJa też słyszałem tą aferę u tej gówniary w domu,matka jej dała ostrą jazdę,a dobrze jej tak ,jeszcze potężne kolegium powinni dowalić.

Odpowiedz Cytuj
Rozmaryn GOŚĆ 20-04-11 15:59

WitamZaledwie kilka dni temu,też doszło do podobnego incydentu tylko że na mieście wszystkie kosze na śmieci ,oraz budy z ciuchami były porozwalane,zapewne to sprawka tej 3-jki.Policja powinna ich ukarać za całokształt.

Odpowiedz Cytuj
Chuck GOŚĆ 04-07-11 23:20

Smack-dab what I was loiokng for—ty!

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://resko.istrefa.com

istrefa gmina Resko | istrefa powiat łobeski | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Resko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat łobeski, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 72-315


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem